שיקום הפה

שיקום הפה הינו השם הכולל לתחום שעוסק בשחזור שיניים בחלל הפה הן על מנת לשפר תפקוד והן על מנת לשפר את המראה האסתטי הכללי של חלל הפה. מדובר בתחום רחב אשר נכללים בו גם טיפולי שיניים פשוטים יחסית כגון ביצוע סתימות, הלבשת כתרים והלבנת שיניים וגם טיפולי שיניים מורכבים כגון השתלות, השלמת חסר נרחב של שיניים, שיקום על גבי שתלים, טיפול בבעיות במפרקי הלסת ועוד. הטיפולים המורכבים מתבצעים באמצעות שתלים, גשרים ותותבות, המסייעים בידי רופא השיניים המומחה בתחום להחזיר למטופל את החיוך לפנים.

שיקום הפה במרפאת השיניים של ד"ר בוסיק

ד"ר בוסיק עוסק בתחומי שיקום הפה והאסתטיקה של הפה, ודואג לבצע את כל טיפולי שיקום הפה ברמה הגבוהה ביותר ותוך שימוש בחומרים ובעזרים האיכותיים ביותר.

בין הטיפולים המתבצעים במרפאה:

כתרים– כתר הינו שחזור מלאכותי של כותרת השן ועושים בו שימוש כאשר כותרת השן נשחקה או נשברהוחדלה לתפקד ו/או כאשר המראה שלה נפגע ואינו מוצא חן בעיני המטופל. כותרות השיניים עלולות להיפגע כתוצאה מעששת, משחיקה ומטיפולי שורש, וכן להיות בעלות צורה לא אסתטית מלידה. כל המצבים הללו ומצבים נוספים יכולים להיות מטופלים באמצעות כתרים העשויים בדרך כלל מחרסינה או ממתכת (או משילוב של השניים), ומשלימים בצורה נפלאה את מראה השן הטבעית. במרפאת השיניים של ד"ר בוסיק ניתן להתקין כתרים לבנים מסוג ZERCONIA, על מנת לשמור על המראה האסתטי של חלל הפה.

גשרים
–גשרים הם שחזורים קבועיםאשר נועדו להשלמת שיניים במצב שבו יש חסר של יותר משן אחת ברצף. מדובר במעין "שרשרת" של שיניים מלאכותיות אשר מוצמדת ללסת באמצעים שונים ופותרת הן בעיות תפקודיות והן בעיות אסתטיות בעת ובעונה אחת. ישנם מספר סוגים של גשרים לשיניים,כאשר כל סוג מתאים למצבים מסוימים ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. הבחירה בגשר המתאים ביותר תתבצע על ידי רופא השיניים בהתאם למצב השיניים הטבעיות ולנתונים נוספים של המטופל שיש להתחשב בהם.

תותבות
- שיניים תותבות הינן מתקנים מלאכותיים ניידיםשמטרתם להחליף את השיניים הטבעיות במקרה של חוסר בהן, ובאמצעותן ניתן להחליף חלק מהשיניים או את כולן. שיניים תותבות משיבות למטופל את היכולת לתפקד כראוי במצבים של אכילה, לעיסה ודיבור, וכמובן גם את המראה האסתטי של חלל הפה. ישנן תותבות זמניות המשמשות את המטופל הנמצא בין השלבים השונים של טיפול השיקום המלא וישנן תותבות קבועות המשמשות את המטופל לאורך זמן. בנוסף, ישנן תותבות המיועדות להרכבה על גבי שתלים לצורך יציבות רבה יותר ומראה אסתטי נעים יותר. במרפאה של ד"ר בוסיק ניתן להתקין את כל סוגי התותבות, בהתאמה מלאה לחלל הפה של המטופל, להעדפותיו ולתקציבו.

שיקום על גבי שתלים
– שיקום קבוע אשר משיב למטופל את התפקוד המלא של השיניים. עם חלוף השנים, שרידותם של השתלים פוחתת, ולעתים יש צורך לשקם אותם – היינו, לחזק אותם בצורה כזאת שימשיכו לשרת את המטופל לאורך זמן. אחת הדרכים לביצוע שיקום על גבי שתלים היא באמצעות יישום של שיניים תותבות על השתלים, התורמות מאוד לקיבוע השתל ולמראה אסתטי יותר כאחד.

שיקום הפה במרפאת השיניים של ד"ר בוסיק

כל הטיפולים במרפאה מתבצעים במקצועיות רבה, תוך התאמה מרבית של סוג הטיפול ושל החומרים השונים לצורכי המטופל ולתקציבו. הצוות המקצועי של המרפאה ישמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל המידע אודות שיקום הפה ושיקום על גבי שתלים, וכמובן – ילווה אתכם לאורך כל הדרך מההכנות לפני הטיפול ועד לאחר סיומו.

לקבלת מידע נוסף בנושא שיקום הפה ולקביעת תור – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
     
ד"ר בוסיק מיכאל הינו רופא שיניים מוסמך, בוגר הפקולטה לרפואת שיניים בעיר יאסי שברומניה. את לימודיו סיים בשנת 1989 והוא בעל תואר (DENTAL MEDICINE DOCTOR)  D.M.D.. הידע והניסיון שצבר ד"ר בוסיק במשך למעלה מ-20 שנות עיסוקו במקצוע הופכים אותו לרופא שיניים מוביל בתחומו, המטפל בפציינטים רבים תוך שימת דגש על טיפול מקצועי ועל יחס אישי כאחד.

כיום ד"ר בוסיק מנהל מרפאת שיניים בנהריה, בה ניתן לבצע מגוון סוגים של טיפולי שיניים באווירה נעימה ונוחה. ד"ר בוסיק הינו חבר פעיל בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל, הדואגת לספק לרופאי השיניים החברים בה תוכניות רבות של לימודי העשרה והשתלמויות ברפואת שיניים, במטרה להעלות את רמת הידע המקצועי שלהם. 
טיפים חכמים להיגיינת הפה
  • צחצוח שיניים פעמיים ביום בוקר ולפני שינה
  • שימוש בחוט דנטלי להרחקת שאריות של מזון
  • צחצוח וניקוי של הלשון ושימוש במי פה
  • ביקור תקופתי אצל שיננית לצורך ניקוי אבנית
צרו קשר