ייחודיות וחדשנות

           

מכשיר ממוחשב להשתלות מהמתקדמים  תחומו. בעזרתו מוחדרים שתלים דנטליים לתוך הפה.ניתן להתאים לכל מטופל את תכנית עבודה אישית. דבר זה מאפשר ביצוע החדרת השתל ללא כאבים ובזמן קצר ביותר.
 
מצלמת וידאו מהמתקדמות העולם המאפשרת לצלם את חלל הפה בזמן אמת ולהקרין על מסך. דבר זה מאפשר להדגים ולהסביר למטופל על בעיותיו והן לבנות תכנית טיפול על ידי תכנת מחשב המותאמת למטופל עצמו.
 
מכשיר זה מסייע בהכנה וניקוי תעלות השורש.מכשיר חדיש בתחומו כך שבעזרתו זמן טיפול של השן מתקצר יותר מ70% לא עוד מספר פגישות לשן אחת!! מכשיר זה מאפשר לבצע טיפול שורש לרוב בפגישה אחת.

 
מכשיר מאד מדוייק ללמציאת סוף תעלת השורש ומדידת אורך התעלה. עקב דיוקו המירבי, המכשיר מאפשר לבצע טיפול שורש בדיוק רב המבטיח את ריפוי מעולה והשרדות השן לאורך זמן.

ד"ר בוסיק מיכאל הינו רופא שיניים מוסמך, בוגר הפקולטה לרפואת שיניים בעיר יאסי שברומניה. את לימודיו סיים בשנת 1989 והוא בעל תואר (DENTAL MEDICINE DOCTOR)  D.M.D.. הידע והניסיון שצבר ד"ר בוסיק במשך למעלה מ-20 שנות עיסוקו במקצוע הופכים אותו לרופא שיניים מוביל בתחומו, המטפל בפציינטים רבים תוך שימת דגש על טיפול מקצועי ועל יחס אישי כאחד.

כיום ד"ר בוסיק מנהל מרפאת שיניים בנהריה, בה ניתן לבצע מגוון סוגים של טיפולי שיניים באווירה נעימה ונוחה. ד"ר בוסיק הינו חבר פעיל בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל, הדואגת לספק לרופאי השיניים החברים בה תוכניות רבות של לימודי העשרה והשתלמויות ברפואת שיניים, במטרה להעלות את רמת הידע המקצועי שלהם. 
טיפים חכמים להיגיינת הפה
  • צחצוח שיניים פעמיים ביום בוקר ולפני שינה
  • שימוש בחוט דנטלי להרחקת שאריות של מזון
  • צחצוח וניקוי של הלשון ושימוש במי פה
  • ביקור תקופתי אצל שיננית לצורך ניקוי אבנית
צרו קשר