חדש: מברשת שיניים עם בלוטות'

אפליקציה סלולרית חדשה לצחצוח נכון של השניים תשפר את מצבכם הרפואי. מברשת שיניים מיוחדת, המצוידת בבלוטות'

מברשת השיניים beam brush
מנטרת את הרגלי ההיגיינה של המשתמש בעזרת קישוריות בלוטות' המותקנת בה והמתקשרת עם הסמארטפון שלו.המברשת תעקוב אחרי הפעילות שלכם בפה, זמני הצחצוח, והרגלכם בתחום. המידע יועבר לאפליקציה הסלולרית, שיוצרת לכם מעין תיקיית מעקב.

האפליקציה, בין היתר, דואגת שתצחצחו את השיניים כנדרש, ומציבה לכם יעדים להגיע אליהם. אפליקציה אף תשמיע לכם מוזיקה, להנעים את זמנכם.,מחיר המברשת יעמוד 50 דולר, כולל שלושה ראשים להחלפה.
ד"ר בוסיק מיכאל הינו רופא שיניים מוסמך, בוגר הפקולטה לרפואת שיניים בעיר יאסי שברומניה. את לימודיו סיים בשנת 1989 והוא בעל תואר (DENTAL MEDICINE DOCTOR)  D.M.D.. הידע והניסיון שצבר ד"ר בוסיק במשך למעלה מ-20 שנות עיסוקו במקצוע הופכים אותו לרופא שיניים מוביל בתחומו, המטפל בפציינטים רבים תוך שימת דגש על טיפול מקצועי ועל יחס אישי כאחד.

כיום ד"ר בוסיק מנהל מרפאת שיניים בנהריה, בה ניתן לבצע מגוון סוגים של טיפולי שיניים באווירה נעימה ונוחה. ד"ר בוסיק הינו חבר פעיל בהסתדרות לרפואת שיניים בישראל, הדואגת לספק לרופאי השיניים החברים בה תוכניות רבות של לימודי העשרה והשתלמויות ברפואת שיניים, במטרה להעלות את רמת הידע המקצועי שלהם. 
טיפים חכמים להיגיינת הפה
  • צחצוח שיניים פעמיים ביום בוקר ולפני שינה
  • שימוש בחוט דנטלי להרחקת שאריות של מזון
  • צחצוח וניקוי של הלשון ושימוש במי פה
  • ביקור תקופתי אצל שיננית לצורך ניקוי אבנית
צרו קשר